Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az ok? Mi használna...

Mogyi123 kérdése:

Mi lehet az ok? Mi használna a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Pár napja a combomon apró "vízhólyag szerű" kiütések jelentek meg, nagyon könnyen kifakad, eztán elkezd sebesedni, nagyon kellemetlen, mert a combom belső felén van főként, az ülés is kezd kellemetlenné válni.


Mi okozhat hasonló kiütést?

Hozzátenném, hogy mostanában sokszor voltam strandon, ill. gyógyfürdőben, attól tartok, hogy ott szedhettem össze vmit.


2014. aug. 21. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Napkiütés is lehet, de valami fertőzés is. Ezt az orvos meg tudja mondani. Napkiütésem volt már, de fertőzést soha nem szedtem össze ilyen helyen, szóval nem tudom, melyik lehet a kettő közül. Napkiütésre van egy krém, vény nélkül kapható: Betnovate a neve, de én külföldön vettem, nem tudom, itthon lehet-e ilyet kapni. De valamit biztosan tudnak adni a gyógyszertárban. Azért egy orvost nem ártana megkérdezni, nehogy komolyabb dolog legyen...
2014. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!