Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúrhat az oldalam?

Mitől szúrhat az oldalam?

Figyelt kérdés
Az oldalam pár napja szúr,ha megyek..Ilyenkor alig kapok levegőt,vagy keveset. Eléggé meg görnyedek és csak akkor lesz jobb ha kiegyenesedek viszont ez oltári nagy fájdalommal jár.. A bordám körül szokott eszméletlenül szúrni... Előre is köszönöm a válaszokat!

#oldal #fájdalom #szúrás #szúró fájdalom #görnyedés #bordák alatt #borda körül #kevés levegő
2014. aug. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ért mostanában valami nagyobb ütés, amitől eltört a bordád? Az is lehet, hogy az izmaid begörcsöltek, velem már volt olyan, hogy a rekeszizmom úgy begörcsölt, hogy levegőt venni is alig bírtam.
2014. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ért ütés.. ez inkább a borda alatt van.. Az orvos aztmondta a mandulám miatt van.. De kérdem én miköze van a mandulámnak az oldalamhoz? Meg ez az orvos... Hagyjuk is mindig félre diagnosztizál mindenkit
2014. aug. 22. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha borda alatt, akkor szerintem neked is a rekeszizmod "rendetlenkedik". Egy ideig nagyon fog fájni, aztán fokozatosan elmúlik, de azért nem ártana megnézetni egy (értelmes) orvossal is.
2014. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!