Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ínhüvely gyulladás vagy...

Ínhüvely gyulladás vagy tenyéri alagút szindróma?

Figyelt kérdés

Hüvelykujj párnájának alsó részén, gyakorlatilag az életvonal alján és csukló tenyéri részén, feszítő mozdulatra éles fájdalom, zsibbadásszerű érzéssel kísérve, de sem az ujjaim, sem csuklótól könyék felé sem a többi "tenyéri párnák" nem fájnak, nem zsibbadnak.


Az egyik doki egyből műttetni akar, de szerintem bármi is ez, műtétet még indokol, mert enyhének tűnik.



2014. aug. 22. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Este egyáltalán nem fáj, sem fájdalomra, sem zsibbadásra nem ébredek, erősen fájni csak a tenyerem megfeszítésekor szokott (ezért persze nem feszegetem).


Aki esetleg tud kiváló masszőrt, aki tudna segíteni rajtam, szívesen venném, de bármi egyéb gyógymódot is szívesen hallgatok!

2014. aug. 22. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig ez valószínűleg carpal tunnel szindróma! Annak egy megoldása van, az műtéti...sajnos....
2014. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod, mit nem értek? Ha elméletileg ez túlterhelés miatt alakul ki, akkor hogyhogy nem tud rendeződni (műtét nélkül)az érintett kéz pihentetésével?
2014. aug. 24. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ha túlerőlteted, az az "alagút" a kezedben beszűkül ( a nyomás hatására)... ez magától nem alakul sajnos vissza :/
2014. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kaosamigos válasza:
Remélem még nem műtetted. Az ami nekem megoldás, hátha ott is működik: https://www.youtube.com/watch?v=d85QKyWvrbI
2015. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nem műttettem még meg, nem is akarnám, Természetgyógyász egyszer azt mondta, ez csigolya érintettség miatt alakul ki, jól át is gyúrt, de csak nem múlt el tőle a tenyéri alagút szindrómám.


Ami nekem segít, az, hogy kímélem, olyan munkát végzek most már, ami nem gyötri.

2015. febr. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!