Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet enyhe felfazas hogyha...

Lehet enyhe felfazas hogyha csak annyi a tunetem, hogy pisiles utan ujra pisilnem kell?

Figyelt kérdés
Most nem règ kikellett mennem udvarra rovid gatyaban es topban. Mikor bejottem elmentem pisilni nem ereztem semmit, de miutan kijottem es nyugalomba helyeztem magam ereztem h pisilnem kell. Hallottam olyanrol h melegvizbe sot kell rakni,de tengerit vagy milyet es mennyit,mennyi kád vizbe ?
2014. aug. 26. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Na varjunk ez lehet megfazas ha sokat kell mened pisilni annak lehet az az oka hogy izgulsz velem is volt mar ijel egy doga ellot szunetbe vagy 3 kellet pisilnem de nem volt semmi bajom.Ha nem izgultal akkor lehet hogy felfaztal ez lehet az elso tunete.De lavorba kell tenni vizet es abba 2 evokanal tengeri sot es abba aztasd a labadat vag 5-6 percig ameddig mig meleg ved ki torold meg huzz zoknyit a labadra takarozz be igyal teat es sokat pihenj.
2014. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!