Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkezdett szurni a hasam jobb...

Elkezdett szurni a hasam jobb oldalt. Faj de nem rosszab mint egy menstduacios gorcs szoval nem olyan fajdalmas. Nem vakbel ugye?

Figyelt kérdés
Van hogy elmulik mozgasra nem erosodik. Nemreg szekletet uritettem nem fajt annal sem. Ha vakbel lenne annak fajdalmat gyogyszer sem enyhiti nem?
2014. aug. 29. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha szamit a csaladba senkinek se volt meg vakbelgyulladasa. 1hete hanyinger hasfajos vmim volt. Dietaznom kellett mert lehetett vmi nyaei virus. Lehet az kavar lenn?
2014. aug. 29. 21:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban hetfo ota volt de tgnap mult el ez a valami. Most annyira rastresszeltem erre. . . panikbeteg vagyok
2014. aug. 29. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem vittek már be vakbél gyanúval és magas lázzal,hasmenéssel,hányással jár!! A hasfájás annyira erős olyankor hogy ki sem tudsz egyenesedni!! De azért nézesd meg dokival! Jobbulást!!
2014. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vakbél - bár a szerv maga jobb oldalon van - állítólag bal oldalon szokott jobban fájni, mert oda sugárzik.


Emellett láz, hányás, hasmenés, szédelgés... ezek is tünetek.

2014. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár ezek tényleg a tipikus tünetek, nálam egyik se volt jelen.


Ha holnap is fájni fog és esetleg rosszabbodik, akkor elkezdhetsz aggódni, addig felesleges. Nyugodj meg, nem lesz gond.

2014. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!