Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 doboz átlagos erősségű...

5 doboz átlagos erősségű cigitől lehet bajom?

Figyelt kérdés
7mg kátrány 0,6mg nikotin és 7 mg CO

2014. szept. 1. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátom kevesebbtől halt meg 36 évesen.
2014. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ez mindennapos mennyiség?:O Egyáltalán hogy bírsz ennyi cigarettát elszívni? Mennyiségre és pénzben is rengeteg. Ne csodálkozz ha hamarosan tüdőrákot diagnosztizálnak nálad.Sürgősen változtass saját magad egészsége érdekében.
2014. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyei lesz az illatod, más bajod nem lesz.
2014. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A cigarettától alapból van az embernek baja... :)
2014. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem milyen típusú érrendszeri rendellenességek és rákok jelentkezhetnek ennyitől?
2014. szept. 6. 23:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem edig összesen, nem naponta... csak 13 vagyok, és csak néha szívtam el egy párat, összesen ennyire saccolom.
2014. szept. 9. 23:10
 7/8 Lantos Szilvia ***** válasza:
Hát nem vagy rendes ne haragudj... egyáltalán minek szívod 13 évesen? Semmi bajod nem lesz bizonyára, de még nem késő abbahagyni... TEljesen dohányzásellenes vagyok, de egy ilyen korú gyerek esetében meg kiakadok, hogy egyáltalán hozzá tudnak jutni... Hagyd abba, hosszútávon nemcsak az ereid bánják, meg a tüdőd, de senki nem szeret hamutállal csókolózni, ha a párkapcsolati dolgokat is nézzük a későbbiekben...
2014. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1nem a kesobbiekben

2meg abbahagytam 1 honapja

3nagyon koszi a valaszt, megnyugtattal, telleg

2014. szept. 19. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!