Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgomba ecetes kezelése...

Körömgomba ecetes kezelése hogy is zajlik pontosan?

Figyelt kérdés

Legyen szíves csak olyan ember írjon ide aki konkrétan megtapasztalta vagy ismer olyat aki.


Szóval a kérdésem:

- Mennyi vízhez

- mennyi ecetet kell rakni ha az áztatós módszert akarom alkalmazni, és

- meddig kell áztassam h ne legyen bőrhámlás meg miegymás?



2014. szept. 5. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Áztassuk a lábunkat almaecet és víz 1:4 arányú keverékébe kb. 20-30 percre. Töröljük szárazra a lábunkat,
2014. szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg egyéb "receptek"? :D
2014. szept. 5. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A szódabikarbonátos víz is jó állítólag.
2014. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kis ecet, és körülbelül egy borsófej mennyiségű fokhagyma belereszelve, majd azzal bekenegetve.

Nekem nagyon bevált. Most kentem be, talán ötödjére, de rengeteget gyógyult már most. Annyi, hogy mivel elég szagos a drága, napközben annyira nem jó használni, de estére tökéletes, mielőtt lefeküdnél aludni. Ja igen, és még annyi, hogy ne mosd le semmiképp, hagyd megszáradni!

2014. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azaz igazság h elkezdtem már régebben az ecetes kezelést de úgy hogy egy fültisztító izével ecsetelgettem. Javult is de irgalmatlanul lusta ember vagyok és 1 hét után meguntam a mindennapi lábujjankénti ecsetelgetést. Ezért gondoltam h csak belerakom a lábam vmi lavorba és akkor csinálom sokáig amíg el nem múlik.
2014. szept. 9. 23:44
 6/6 B.Ági ***** válasza:
Ne légy "lusta", mert a gombától csak úgy tudsz megszabadulni, ha hosszú hónapokon keresztül módszeresen kezeled a lábad.Mellette nagyon-nagyon fontos naponta alaposan lábat mosni /főként esténként/ és egyáltalán szigorú higiéniát követni.
2015. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!