Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezekkel a tünetekkel nagy...

Ezekkel a tünetekkel nagy valószínűséggel vírusos lehetek? 20/F

Figyelt kérdés

Péntek este lefekvéskor éreztem, hogy a bal orrlyukam kellemetlenül "szüttyög", reggelre sok váladék keletkezett és a mandulám begyulladt. Eléggé levert voltam, nyomott a fejem, estére felment a lázam 38,5-re, egy darabig hagytam, majd lefekvés előtt bevettem egy Rubophent. A hidegrázás elmúlt, és tudtam aludni, nem ment fel éjszaka sem, ma csak hőemelkedésem van, 37 állandóan.


Az izületeim fájdogálnak kicsit, és fájdalmasabban ropognak, mint szoktak, a fejem nyom tompán, meg az orrom fújom, és a mandulám hol jobban, hol kevésbé fáj (most pl nem).

Nem köhögök.


2014. szept. 7. 15:12
 1/2 anonim válasza:
Allergia, legalábbis szerintem. Menj el holnap orvoshoz.
2014. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Allergia, lázzal? :D Jól tudom, hogy mi az, valamennyire sikerült is kinőnöm, idéntől a nagy parlagfűszezonban is alig fújtam az orrom.

Itt csak az a kérdés, hogy vírusos, vagy baktériumos fertőzést kaptam el. Antibiotikumot nem fogok szedni, a vírusra meg nincs semmi.

2014. szept. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!