Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas foltok a nyelvemen....

Fájdalmas foltok a nyelvemen. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy megkóstolom milyen "ízű" ott lenn és foltok lettek a nyelvemen amik fájnak is. Beteg lehetek? (Szűz vagyok) Vagy ez csókolózástól van? Esetleg más baktérium? Köszönöm a válaszokat

2014. szept. 7. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy értsem ezt? Magadat nyaltad ki?
2014. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Csak maszturbáltam és...
2014. szept. 7. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy aphta. Öblögess Curasept-el.
2014. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját hövelyváladékodtól, nem lesznek fájdalmas foltok a nyelveden. gondolj csak bele, mi lenne ha egy fiú kinyalna. Tehát valami más oka van, de igazából azt is el tudom képzelni, hogy csak beképzeled magadnak.
2014. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem aphta nincsenek fekélyek a nyelvemen. Lehetséges hogy csak beképzelem,csak megijedtem:S
2014. szept. 7. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a nyelvemen megjelölés a nyelv alsó, nem szemölcsös részét jelenti, és a foltok kis fehér, fekélyes megjelenésűek, akkor aphta, ami pl. alkoholos helyi ecseteléssel kezelhető (más szájöblítők is használnak)
2014. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem kellene ennyire megijedned a saját puncidtól, az egy teljesen természetes nedv, semmi bajod nem lehet tőle.
2014. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2014. szept. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!