Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja szedem az Euthyrox...

1 hónapja szedem az Euthyrox 50mg-t. Járt már valaki úgy, hogy kimaradt ciklusa?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban kell kontrollra mennem, de nem tudom, hogy jelezni kellene-e az orvosnak hamarabb.

2014. szept. 12. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már jártam így. Majd egy év után kezdett rendeződni a menstruációm, annyi különbséggel a korábbihoz képest, hogy sokkal elhúzódóbb lett. Azelőtt 5 nap alatt letudtam, most 7-9 napig is eltart. Illetve már nem pont 28 naponként jön meg, hanem 21 körül. Nem tudom, hogy számít e, de én 150 mikró-grammot szedek.
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez még sajnos nekem is csak a szoktatós adag. Jövő hónapban szerintem kontroll után nekem is emelik 75 -100mg-ra, 12-es TSH-val indultam.

Akkor 1 -2 éven belül ne is számítsak arra,hogy belekezdjünk a babaprojektbe?

2014. szept. 15. 11:43
 3/3 anonim válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok, mint te voltál. 15 a tsh és euthyroxot kaptam rá(50). Mennyi idő múlva lett jó a tsh? Kellett emelni az adagot? illetve mikor sikerült teherbe esned?
2021. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!