Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Udv! Nekem olyan problemam...

Udv! Nekem olyan problemam van hogy, mikor megkellett volna jonnie, csak cseppekben jott belolem a ver, azutan meg halvanyabb darabos darabkak, mit tegyek vajon mi lehet ez? Esetleg, mire utalhat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhesség pl.
2014. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mióta menstruálsz? rendszeres a ciklusod? mi volt az utolsó 5 menzeszed első napja?
2014. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aug. 10.en jott meg legutobb es a napokban kellett volna megjonnie.

19 eves vagyok amugy. Mar regota menstrualok.

Ezelott vagy 2 hettel felfazasos jellegu panaszaim voltak. Aztan az egyik napon szuro fajdalmam volt a hasamban, ami egynapig tartott.

szerdan jott ez apecsetelos kis verzes azota elmult a pisilesi ingerem is.

2014. szept. 12. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Es a terhesseg kizárható ? Szedsz fogamzásgátlót?
2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzasgatlot, de ugy gondolom hogy kizarhato mert mostanaba nem voltam a parommal.
2014. szept. 12. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Várnék pár napot , aztán egy tesztet a biztonság kedvéért ( párszáz Ft) es utana mennek el dokihoz. Ha rendszeres a ciklusod akkor kb 2 hete volt peteeresed.
2014. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel arra keltem fel hogy megjott, de mar nem cseppekben..

Igy is vegyek tesztet?

Terhesseg akkor ugye kizarhato?

Olvastam amugy olyanokat is hogy ez a veteles jele is lehetnek.

Te mit gondolsz?

Van okom az aggodasra?

Bocsi , hogy ennyi kerdest teszek fel csak tisztaba szeretnek vele lenni...

2014. szept. 13. 07:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A terhesseg csak akkor kizárható ha egyeltalan nem szexelsz. En mindenkepp vennék tesztet. Ha 3 héttel ezelőtt szeretkeztel utoljára akkor is lehetsz terhes. Az hogy egy két csepp vér jön , az nem rendes menszesz. Szaladj le egy drogeriaba teszter.
2014. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs félre olvastam, ha most rendesen megjött , es tart is addig mint egy menses, akkor nincs miert aggódni . Előfordulhat hogy késik pár napot.
2014. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!