Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek mit jelentenek? (lelet)

Ezek mit jelentenek? (lelet)

Figyelt kérdés

Jo-on erezett hallójárat,cerumen.Behúzódott dh.Bo-on ép dh.Lobmentes tons.Jobbra devial a septum.Valsalva neg.+R + ,W nem lat.Duzzadt tubastájadékok.

Ezek mit jelentenek pontosan?15/l



2014. szept. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy nem ártana kicsit jobban odafigyelned a fültisztításra.
2014. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig figyelek.Egyébként az történt,hogy szombaton hajmosáskor belement a víz a fülembe és azóta nem jött ki.Egyébként egy hete nem mentem már suliba,mert tüszős torok és mandulagyulladásom van meg náthás vagyok.Visszatérve a fülemre,ugye nem jött ki a víz és nagyon fájt a fülem és ma volt csak fül -orr-gégészeti szakrendelés,ezért csak ma tudtunk elmenni.Kimosta az orvos a fülemet és azt mondta,hogy gyulladás miatt is fájt nem csak a víz miatt.
2014. szept. 16. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem adott?
2014. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak fülcseppet adott.Előtte zinnat 500 mg-ot szedtem,ezt a háziorvosom írta fel a torkomra és a mandulámra.Ma fejeztem be ezt az antibiotikumot,de már náthás is vagyok és köhögök is és a fülem is fáj (fülkürthurut+hallójárat gyulladás).Egyszerűen nem tudok kilábalni a betegségekből! :(
2014. szept. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!