Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már kérdeztem, hogy hogy...

Daaaaaark kérdése:

Már kérdeztem, hogy hogy lehet ezt a betegséget megoldani.5cm-rel nagyobb a lábam a másiknál + gerincferdülésem van. Hogy hogy oldjam meg ezt a problémát? Nagyon hálás lennék nektek. Bocsánat, ha bunkó voltam, csak már nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
Ettől már tényleg élni sincs kedvem. Keresni szerettem volna a betegségre megoldást (műtét nélkül), de nem találtam. Attól félek, hogy ez gyógyíthatatlan.
2014. szept. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A gerincferdüléseden fűzővel lehet segíteni, a lábadra nem tudok megoldást.
2014. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen fűzővel? már az is sokat segítene :D
2014. szept. 27. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orthopédus szakorvost, ő majd elmondja.
2014. szept. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha. Elég értelmetlenűl írtam ezt a kérdést, mivel semmi bunkóság nem volt benne. De egyébként köszi a segítséget. De én a gyekkbe járok (ha ismered azt a kórházt) és ott csinálták nekem a gyógycipőt. Az a cipő mindenemet kiegyenesíti és rendbe tartja a testem. Csak a kinézete nek olyan jó, és ezért szerettem volna más megoldást rá. Műtéttel is persze meglehet oldani, de a gyógycipővel is. De az nem fogja meggyógyítani, hanem nem engedi, hogy több cm-rel legyen nagyobb a másiknál. De azért a gerincferdülésemet megpróbálom azzal a tanáccsal amít adtál. Köszönöm a tanácsot ezzel nagyon sokat segítettel. :D
2014. szept. 28. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az spéci cucc, egyedileg a te testedre gyártják, és csak durvább gerincferdülésnél adják. A neve korzett. Elég brutálisan tud kinézni. Szóval kérdezz meg egy ortopéd orvost, hogy kell e neked, és ha szükséges akkor a többit ő már elmondja.
2014. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen. Egyszer már voltam a kórházba és egy lánynak meg egy fiúnak is ilyet kellett hordania. De nekem csak egy cipő kell csak az a baj vele, hogy a kinézete nem jó. És nekem nem durva a gerincferdülésem és eggyáltalán nincs erre szükség. Csak a cipő. Az mindenemet kiegyenesíti, még a gerincemet is. Szóval erre nincs szükség. Csak azt kérdeztem, hogy hogy lehetne ezt megoldani.
2014. szept. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!