Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már ilyen kérdés a...

Ági Imre kérdése:

Volt már ilyen kérdés a tüdöszörésen átesett pácienst visszarendelték. Ct-re kapott idöpontot. De ha véletlen is a nagy betegség lesz a diagnosztizált megállapitás akkor mit lehet tenni?!?

Figyelt kérdés
A diagnozis : R91HO a tüdö diagnosztikis képalkotó vizsgalátával talált lelet Z0390 megfigyelés: gyanitott betegség vagy állapot miatt? J1890 gyull. rezid. L. d. susp. Z7200 dohányzás 3 éve nem E6690 obesitas
2014. okt. 1. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit akarsz tudni?


Ha az illetö beteg, akkor majd az orvos megmondja, hogy mit lehet tenni.

2014. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Volt. Mikor odamentem mondták hogy " húha, találtak valamit", hát ez minden dohányos rémálma... Sokan voltak, kb. 5-6 órát kellett várni a röntgenre és az eredményre, addig végiggondoltam az életem, meg elterveztem hogyan fogom leélni a maradék 1-2 évemet. Aztán mondták hogy elnéztek egy főeret, menjek haza.
2014. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak valami visszanmaradt pici

gyulladás vagy ilyesmi -

2014. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az illető?
2014. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az "obesitas" csak elhízást jelent -
2014. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a CT?
2014. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem én is h nincs semmi komoly. és csak valami gyulladás maradhatott vissza. Okt közepére van idöpont de az olyan sokának tünik igy. és 43 éves de több mint 3 éve nem gyujtott rá. Tudom h az még nem azt jelenti de bizik és reménykedik az ember. Köszi mindnekinek.
2014. okt. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!