Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit ciki errol beszelni de...

Kicsit ciki errol beszelni de 3-4 napja nincsen kemeny szekletem es nagyon faj a hasam ezert wc-re megyek, ez valami virus lehet? Valami ez ellen?

Figyelt kérdés
Ugye minden egyes alkalommal mikor wc-re megyek...nincsen kemeny szekletem es naponta tobbszor megyek..szoval ez valami virus lehet(?!) mert eddig meg nemvolt ilyen bajom:/
2014. okt. 5. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírusos gyomor-bél hurut szokott ilyet okozni. Diéta mellett széntabletta és Bolus adstringens ajánlatos.
2014. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszt!
2014. okt. 5. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Régi kérdés de hátha valaki idetéved ilyennel: ugyanilyen gondom volt majd' egy hétig és nekem is valszeg gyomorrontás/hurut okozta. Nem mentem gyakran, de az lágy volt és viágosabb. Jó minőségű probiotikum jó lehet ilyenkor - én Linexet szedek jelenleg - és egy tanulság sose!olvassatok utána a neten :D mert én úgy beparáztattam magam, hogy bebeszéltem már mindenfélét, úgy féltem az állagától, hogy kakilás előtt néha felnyúltam ujjal ellenőrizni kemény-e már, ez meg oda vezetett hogy valszeg felsértettem magam és vér lett a kakiba.. Ne csináljatok hülyeséget pls :D csak bélflórát tedd rendbe!

2020. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!