Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megcsípte a szemhéjamat...

Megcsípte a szemhéjamat valami és nagyon be van dagadva. Mit tehetek rá?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem tudok elmenni, mert pár hete költöztünk és az orvostól még nem jelentkeztem át.. Évente egyszer vagyok beteg, nem gondoltam volna, hogy pont most kéne dokihoz mennem...

Először azt hittem, hogy árpa, de az árpakenőcs nem használt semmit, ekkor megnézte a párom és látta, hogy van egy pici közepe a gombostűfejnyi dudornak... Nem is pattanás, nem olyan. Nem tudom, mi lehet, mostanra úgy néz ki a szemhéjam, mintha behúztak volna egyet...

Vajon ilyen problémával elmehetek akárhol szemészetre?



2014. okt. 14. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze. Akárhol vagy, a szemészeti ügyeletnek kötelessége ellátni téged, csak vidd magaddal a TAJ kártyád.

Addig is kamilla teával átitatott vattával borogasd picit.

Jobbulást!

2014. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalciumot szedhetsz be, az mindenféle allergiás reakcióra, csípésre jó.
2014. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 14. 10:11
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Én a kamillát orvos nélkül nem javaslom, komoly allergiás reakciót tud kiváltani. Bármelyik szemészetre bemehetsz, el fognak látni.
2014. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!