Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalon fájó has, mitől?...

Jobb oldalon fájó has, mitől? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok.Jobb oldalt, lent fáj a hasam.Tegnap este kezdődött, azt hittem csak rosszat ettem. Ahogyan utána olvastam vakbél gyanús, de van étvágyam, nem vagyok lázas, és csak akkor fáj ha mozgok. Mi lehet?Vagy mégis az?

23F



2014. okt. 14. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, majd ő megtapogatja a hasad és annak elaőján elküld kivizsgálásokra, esetleg vérképre, lehet vakbélgyulladás, de egyéb más is.
2014. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy Budapesten vagyok, a háziorvosom pedig Békéscsabán. Múltkor a lakótársam volt beteg, alig akarták ellátni. Hova tudok menni? Vagy várjak még egy kis időt?Köszönöm a választ.
2014. okt. 14. 14:41
 3/3 anonim válasza:

Ha még fennáll a probléma, akkor én is azt javaslom, hogy fordulj orvoshoz. A vakbélgyulladás nem játék, nekem is volt. Ha nem veszik ki időben, életveszélyes is lehet. Persze, lehet, hogy teljesen más áll a háttérben, de jobb félni, mint megijedni. Menj ügyeletre, ha elmondod a panaszod, nem fognak elküldeni.

Ha suli miatt tartózkodsz Pesten, jelentsd be tartózkodási helynek, akkor végképp nem köthetnek beléd.

26N

2014. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!