Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan győzhetem le a szociáli...

Hogyan győzhetem le a szociális fobiát?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Utálom az embereket, osztálytársakat, tanárokat, nagy tömeget...nem bírom ha körbe vesznek! Facebook-on semmit nem szeretek megosztani, kedvelni, filmet se nézek szünetbe telon mert leszol az összes idióta. Van 3 cimboram akikkel szeretek beszélni meg hülyülni. Van egy lány aki tetszik, én is neki, de nem merek odamenni hozzá, írni neki meg nézni sem merem mert csak leugatnak, pedig mosolyog rám a lány. Szüleim nem tudnak erről hogy nekem ilyen bajom van, szóljak nekik v. csak beképzelem ezt magamnak?

2014. okt. 20. 22:23
 1/2 anonim válasza:

pszichológusnak szóljál, a szülők szart se értenek hozzá.

Vagy ne legyél puha p.cs

2014. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom sajnos, én most kezdtem el pszichológusokat nézni, ezt szerintem más nem tudja megoldani
2014. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!