Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki gyógyult meg akut...

Valaki gyógyult meg akut mieloid leukémiából? Esetleg ismer valaki olyan személyt? .

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,2 hete kaptam a diagnózist,az első kemón már túl vagyok,de sajnos még nem javult a vérképem,és nagyon félek,jó lenne pozitív történeteket hallani..

2014. okt. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom,mit mondhatnék neked.Annyit mondok,hogy amennyire csak tudsz,bízz!A hit és a bizalom nyerhet a betegség felett!Nem ismerek leukémiás embereket,így sajnos semmilyen történettel nem tudok neked szolgálni.


Az az egy biztos,hogy most rengeteg pihenésre,szeretetre,nyugalomra van szükséged.Próbálj az utolsókig küzdeni,hajrá!Menni fog ez!


Lehet,hogy rögtön nem lesz pozitív javulás,de higyj benne,és sikerülni fog!Írj magadról minél többet,beszélj a szüleidnek is arról,hogy hiszel!


Bízok én is,sajnos sokat segíteni nem tudok,csak annyit,hogy egy virtuális ölelést küldök!


Bízz!Bízz!Bízz!Harcolj!SOHA,DE SOHA NE ADD FEL!Járj el úgy kemóra,hogy tudd,hogy ez hat neked,és higyj,amennyire csak tudsz!Gondolj arra,hogy meggyógyulsz,és sikerülni fog legyőzni a leukémiát!


Kívánom a gyógyulást!Szorítok érted,és gondolok rád!Írj,amint tudsz!

2014. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Egyetértek az előttem beszélővel, én 23 éves vagyok és nagyon rég óta hiszek Istenben, én már rengeteg gyógyíthatatlan betegségből láttam már embereket meggyógyulni.... kevesen tudják de Isten valóságos tud lenni. http://www.youtube.com/watch?v=uiMPKg0riQQ

pl ezt nézd meg. jo lesz csak nézd végig. :)

szia

2014. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2015. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csio válasza:
Szia, hogy vagy? Én több embert is ismerek, aki AML-ből gyógyult. Az én kislányomnál 2 évesen ALL-t diagnosztizáltak, ennek kapcsán a kórházban több AML-es fiatallal is találkoztunk, kezelődtünk ( Budapest, Tűzoltó u.) Korosztály szerint: 2,5 éves AML-s kisfiú, 8 éves kisfiú, 17 éves lány, 16 éves lány, 17 éves fiú. Mint azóta már tapasztalhattad, a kemo kemény dolog. AML-nél a fiúk úgy tudom, hogy sugarat is kapnak kemo után, legalábbis ezek a fiúk igen. Ha kérdésed van, nyugodtan kérdezz, próbálok segíteni. Nem tudom, hogy neked mondták-e, de kemo alatt a szájnyálkahártya sérül. Ez jó eséllyel megelőzhető, illetve ha már kialakult, akkor könnyebbé tehető Tantum verde szájspayvel, Corsodyl vagy egyéb szájöblögetővel. Az is hatásos megoldás, ha citromos ( nem citromleves, hanem rendes citromnak a kicsöpögtetett levt)vízzel spriccelsz a szádba. Van még néhány hétköznapi praktika, amivel könnyíthető a szenvedés:-(
2015. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!