Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan előzhetném meg, hogy...

Hogyan előzhetném meg, hogy elkapjak betegségeket?

Figyelt kérdés

Jövő héttől mennem kell szakmai gyakorlatra, óvodába. Nagyon félek tőle, mivel biztos, hogy állandóan beteg leszek majd, mert elkapom, ráadásul most olvastam, hogy a pécsi óvodákban terjed a skarlát. Hát én pont pécsi vagyok. Alapból is nehéz kérdés az egészségem, ugyanis nagyon vékony vagyok, képtelen vagyok hízni és egy tüsszentéstől is megbetegszem majd hetekig ki sem gyógyulok.

Hogyan erősíthetném meg a szervezetemet, hogy ne legyek hónapokig folyton beteg? Persze valami megfizethető dolgot írjatok. A bunkó és nem ideillő hozzászólásokat mellőzzétek, egyrészt nem vicces másrészt komoly válaszokat várok.

Előre is köszönöm! (:



2014. okt. 31. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

SPORT. SPORT ÉS SPORT.

Valamint echinacea cseppek, kiegészítésként pedig bármilyen multivitamin készítmény.

2014. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az az echinacea csepp?
2014. okt. 31. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
immunerősítő
2014. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle csodaszerre költeni. Élj rendszeresen, sportolj sokat, és legyél sokat a szabadban. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés szénhidrátot, és kevés húsfélét. Igyál sok vizet, (kerüld a cukrozott vackokat) és lehetőleg aludd ki magad. Ha költeni akarsz, vegyél Lenkei közepest.
2014. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Költeni nem szeretnék, így is a gyakorlat miatt most nem tudok munkát keresni. A gyakorlat minden nap reggeltől késő délutánig tart majd, hétvégén meg sulim van, szóval sportolni vagy időm nem lesz vagy energiám :/
2014. nov. 1. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideje/energiája mindenkinek arra van, amire szakít. Ez nem kifogás. Legalábbis nem jó.
2014. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!