Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sima vérvételben kimutatják a...

Sima vérvételben kimutatják a drogot?

Figyelt kérdés
Kb. vagy 3 hete próbáltam ki (először és utoljára) a speed-et, a ketamint és a füves cigit. Most nőgyógyászati problémám van, vagyis az orvos nem talál semmi problémát én mégis azt érzem hogy ez nem teljesen normális. Ezért én, saját magam döntenék úgy, hogy elmegyek egy vérvételre, azt remélne hogy a vérképből több kiderülne. Ezért érdekelne hogy egy sima vérvétel kitudja e mutatni a drogot vagy csak az erre kiélezettek. Azt tudom hogy 3 hónapig a véremben van. Csak a normális, segítőkész hosszá szólások érdekelnek! Köszönöm!

2014. nov. 3. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Hú, ezt mind egyszerre próbáltad ki, nem vagy semmi ! :D

De nyugi, sima vérvétel nem mutatja ki. De figyelj, mert nem tudom mi a problémád, de sima vérvétel, azt sem biztos, hogy kimutatja, tehát célirányos vizsgálat a pontosabb.

2014. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régen már próbáltam a füves cigit, még évekkel ezelőtt. Elvileg a 2 drog össze volt keverve. Hogy mi értelme volt azt nem tudom, mert ugye az egyik gyorsít a másik lassít. Igazából nekem egyik sem adott semmi plusszt. Szóval nem tartok igényt a drogokra. Egyszer kipróbáltam és ennyi elég is volt köszönöm szépen. Egyébként annyi, hogy azt érzem hogy be vagyok dagadva alul. Az orvos semmit nem talál. Panaszom sincs. Nem fáj, nem viszket. Most megjött, de szinte alig tud belőlem kijönni. Szóval nekem senki ne mondja hogy ez normális. Ezért gondoltam a vérvételre, csak nem akarom hogy elküldjenek felesleges fejmosásra a drog miatt, mert tényleg nincs rá szükségem. Leginkább arra van hogy megtudjam mi történik most velem. Mert nőgyógyászati problémáim nem szoktak lenni. Össze-vissza nem élek nemi életet. Szóval.... rejtély ami most van.
2014. nov. 3. 08:54
 3/3 cli_hlt ***** válasza:
Sima vérképből ez nem fog kiderülni. (Századszorra is: nincs olyan, hogy "a drog".)
2014. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!