Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek valamiféle...

Ezek a tünetek valamiféle betegség előjelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak annyi a gond, hogy túlhajtottam magam a munkahelyen, kimerültem, és ideje lenne már szabadságra mennem.

Állandóan fáradtságérzetet érzek, és körülbelül 3 hete elkezdett fájni a bal mellem bal oldala. Érintésre nagyon érzékeny, és nyilalló, majd zsibbadó fájdalmat érzek, ha hozzáérek. Hétvégén ez a fájdalom átterjedt a bal hónaljamra, és a felső karom belső részére, egészen a könyökömig. Már a legapróbb érintéstől is sírni tudtam volna, mára - talán a fájdalomcsillapítótól - már nem érzem annyira. A hajam 2 hónapja erőteljesen hullik, már csak fele olyan dús, mint előtte. A lábaimon pedig múlt héten elkezdtek kisebb kék és lila foltok megjelenni, amik nem fájnak, de tudom, hogy nem is ütöttem be magamat sehová.

Minden nap 12 órát dolgozom, így orvost még nem tudtam felkeresni, de most már úgy érzem muszáj lesz, mert egyre több dolog jön elő, bár nem tudom, hogy van-e közük egymáshoz. Voltak valakinek hasonló tünetei? Mit mondott rá az orvos? Kezdek egy kicsit megijedni, ezért amíg eljutok vizsgálatra, szeretném egy kicsit megnyugtatni magam, hogy nincs is olyan komoly baj. A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 3. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!