Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ízületi probléma vagy izomgyul...

Ízületi probléma vagy izomgyulladás vagy reuma, hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Anyukám 60 éves, nagyon félti a munkahelyét, ezért nem akar egy napra sem táppénzre menni. A bal karjával van gond, már néhány hónapja fáj neki, alig bírja felemelni, mozgatni.

A háziorvoshoz elment, aki további vizsgálatokra, fizikoterápiára el akarta küldeni, amire ő nem volt hajlandó. Ezért az orvos Flector port írt fel neki, mivel valószínűleg be van gyulladva. Úgy gondolom ez édeskevés lesz, és mivel nem hajlandó további kezelésekre menni, nem tudom rábeszélni, arra gondoltam, hátha valamit otthon házilag lehet tenni, hogy javuljon, így tudnék segíteni neki.

Kérlek írjatok, aki ért hozzá, így látatlanban, mi segíthet javíthat egy ilyen állapoton, van-e valami gyógynövényes kenőcs, torna, bármi, mert nekem fogalmam sincs. Ráadásul fizikai munkát végez, élelmiszerboltban dolgozik, sokat pakolnak, és nagyon fáj a karja, be vannak merevedve az izmai, vállmagasságba alig bírja felemelni.

Köszönöm a segítséget előre is!!!



2014. nov. 5. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Részleges izomszakadása is lehet. El kell menni a reumára. További vizsgálatokra van szükség.
2014. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Mindenképp orvoshoz kellene menni. Aztán ha az orvos küldi, akkor fizikoterápiára. És bizony kímélni, pihentetni kéne a fájó bal kart. Persze, tudom, hogy ma ha egy kiesik még csak átmenetileg is, száz másik ember ugrik a helyére! Nem jól van ez így, mert bárki lehet beteg, de olyan kegyetlenül állnak hozzá mindenütt, hogy az nem igaz!
2014. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!