Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja, többször fáj bal...

Angelu$ kérdése:

Pár napja, többször fáj bal oldalt a gyomrom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

már 5. napja fáj a gyomrom, nem mindig, csak néha rájön, bal oldalt, bele-bele szúr, ill. napok óta folyamatosan úgy érzem, hogy tele vagyok, pedig szinte nem is ettem.

Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet?



2014. nov. 6. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyogyszer a legjobb megoldas! Gyomor fajos vagyok sok a sav a gyomorban azert faj!

Egyel almat is minden nap,de a legjobb ha gyogyszert is veszel!

2014. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszer kellene?
2014. nov. 6. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A nevet nem tom megmondani magyarorszagban a gyogyszereket nem ismerem mert nem ott lakom , de ha elmesz gyogyszertarba megmondod hogy a gyomrod faj ok bisztos ajanlanak egy parat!
2014. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ja értem, azért köszi!:)

jó lenne valami, ami segít rajta.

2014. nov. 6. 13:57
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Amikor fájni kezd a gyomrod, szopogass el egy Rennie antacidumot. Nekem is ez vált be. Több, mint húsz éve derült ki, hogy sok a savam. Régen volt egy bolgár készítmény, az Almagel A. Az frankó volt, mert volt benne Lidocain és ahogy lenyelte az ember az 1 adagoló kanálnyit, azonnal megszüntette a fájdalmat. De már rég nem kapható.
2014. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!