Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Augmentinre algopiryn?

Augmentinre algopiryn?

Figyelt kérdés
Tudogyulladasom van kb 40 fokos a testem bevagyok bugyolalva es augmentit kell napi 2-t szednem . Folyik rolam a viz es fazom. Tippek? Borogatas? Vagy algopirynt vehetek be ,mert nekem csak az viszi le.

2014. nov. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Beveheted. Mivel vagy bebugyolálva? Takaróval ne legyél, hiszen a hőt pont hogy le kell adnod, nem benntartani. A borogatás csak egész testre ér valamit.
2014. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eletmento vagy! A hulye fejjemmel takaroval bugyolaltam magam .... Borogatas meg volt az egesz testre !
2014. nov. 6. 18:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar "csak " hoemelkedesem van , miota kitakaroztam:) volt egy ora vacogas de megerte! Koszonom szepen a tippet!!:)
2014. nov. 6. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Váljék egészségedre! Majd számolj be holnap, hogy vagy.
2014. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi az erdeklodest , a hurotos kohogesen kivul semmi extra:) remelem ez is abba marad. doki Ambroxolt irt fel ra:) koszi megegyszer!
2014. nov. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!