Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég vékony vagyok mindenhol,...

Elég vékony vagyok mindenhol, az arcomra mégis nagyon-nagyon meg vagyok hízva. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Eddig is idegesített már, évek óta, de azt hittem, egyszerűen csak ilyen vagyok. Most viszont már még rosszabb, egyszerűen nem lehet az, hogy egészséges vékony embernek annyira puffadt arca legyen, mintha 120 kilós lenne. Pedig a testtömegindex szerint 5 kg-val kevesebb vagyok az ideálisnál.

Lehetne arra fogni, hogy keveset mozgok, ezért amellett, hogy egyébként vékony vagyok, magas lehet a testzsírszázalékom (ez a hasamom egy kicsikét látszik csak meg), de hát mások is vannak, akik keveset mozognak, mégsincsen ilyen látványos tünet.


Engem zavar. Szerintem valamilyen belső szervi problémámra utalhat. De lehet, hogy tévedek. Mindenesetre, mit lehetne ez ellen tenni?


20/F


2014. nov. 10. 21:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!