Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukám végstádiumban lévő...

Apukám végstádiumban lévő rákos, májáttétel. Mik lehetnek a kilátások?

Figyelt kérdés

Mivel szét van szóródva a szervezetében a rák,és most a mája nagyon csúnyán megnőtt,kemoterápiás kezelésben részesül.

Mit gondoltok, segíthet?

Előre is köszönöm!



2014. nov. 11. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
háát végstádiumban lévő ráknál én kétlem hogy segíthetne már bármi is... esetleg kicsit meghosszabbítják az életét, de még abban sem vagyok biztos.. sajnálom.. :(
2014. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak meghosszabbítják a szenvedését.Sajnos, a legrosszabra készüljetek fel.
2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor is,ha most jobb passzban van és bízik a kemoterápiában? :( Ez sem segíthet? :(
2014. nov. 11. 22:27
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az egyik családtagom azt mondta, hogy ha rákos lenne akkor nem engedné, hogy "kemózzák". Elmagyarázta az érveit és igen ezek után én is úgy gondolom, hogy én magamon sem engedném a kezelést, inkább természetes dolgokat próbálnék ki. Bár ez csak egy vélemény. De a végstádiumot nem véletlen hívják annak szóval tölts vele sok időt. (
2014. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Általában a végstádiumban érzik jobban magukat a rákosok.

Családtagom, ismerőseim között is voltak ilyenek. Semmiképpen ne keressetek más "gyógyítókat", mert nem használ semmit, csak sok pénzt szednek el tőletek.

Minél többet törődjetek apukáddal, amíg tehetitek,

2014. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Tüdőrákja van egyébként?

2014. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem segít, ne álltassátok magatokat.


Kezdjen gondolkozni a temetésén (mit-hogyan szeretne), ti pedig barátkozzatok a tudattal, hogy meghal.


Amúgy én sem engedném a kemót, csak meghosszabbítják a szenvedést, mert ilyen mértékben nem használ.

2014. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
a legfontosabb, hogy bízzon a gyógyulásában. az nagyon fontos, nehogy erről lebeszéld. a hit az nagyon sokmindenre képes.
2014. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Prosztatarákból indult az egész. :(


Én szeretném hinni,hogy segíthet a kemoterápia,illetve az alternatív gyógymódokban is hiszünk.

Így sem lehetséges SEMMI? :(

2014. nov. 11. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretném azt írni neked, hogy igen segíthet, és minden rendben lesz, meggyógyulhat, de ez hazugság lenne... hiszek én is abban hogy a hit-nek iszonyú nagy ereje van, de vannak sajnos olyan helyzetek, amikor már az sem segít... sajnos apukád ebbe tartozik... őszintén nagyon sajnálom :(
2014. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!