Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? FONTOS!

Mi lehet a bajom? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha hírtelen felülök, lefekszek vagy felállok néhány másodpercre enyhe szédülés jön rám és a fejem is olyan nehéznek érzem. Tegnap ezek melett enyhe émelygés és szemfájás is előfordúlt. Illetve a mozgás közbe néha elvesztem a stabilításom. De ezek a tünetek ritkán jönnek elő.

2014. nov. 16. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomás problémára tippelek, szoktad ellenőrizni?
2014. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég ritkán ellenőrzöm, de van rá esély, mert a múltkor amikor mértem elég magas volt, meg hajlamom is van rá szülők/nagyszülők részéről is. Meg ez magyarázná az ingerűltséget is. Köszi a választ. Amint tehetem megmérem a vérnyomásom.
2014. nov. 16. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj vele akkor dokihoz, nem feltétlenül fog gyógyszerhez nyúlni, ha 140 felett lesz, azt fogja javasolni, hogy diétázz, sokszor megoldás szokott lenni. Sportolsz valamit? Nemed? Hány éves vagy?

(én 20F)

2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18/F vagyok sportolni nem igazán szoktam, csak heti 2-3x1,5-2 óra kondi szokott lenni a mozgásom meg a suliba 3 tesióra.
2014. nov. 16. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Kreatint nem szedsz véletlenül? (vérnyomás emelő hatású)

Kezdj el aerob edzést kondi mellé

2014. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert nem szedek. Az aerob nem az én műfajom egy kocogás vagy biciklizés ne jó helyette?
2014. nov. 16. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Aerob edzés pont hogy a kocogás/biciklizés

Lényege, hogy 40 percig folyamatosan kis intenzitással kocogj/ biciklizz

2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Akkor azokra a napikra amikor nem mozgok vevezetek egy kis bicózást és ha minden jól megy este meg tudom mérni a vérnyomásom.
2014. nov. 16. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben! Kitartást. (ide írhatsz nyugodtan, segítek ha tudok, tájékoztathatsz is, hogy mi van veled ;))
2014. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!