Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tényleg van már...

Szerintetek tényleg van már gyógymód a rákra?

Figyelt kérdés

Valóban lehetséges, hogy az orvostudomány már tudja a rák gyógyírjét? lehetséges, hogy nem tudományos, hanem

politikai okai vannak és azok gazdasági és hatalmi törekvéseire vezethetők vissza, akik a gyógyszeripart uralják?!?!



2014. nov. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A föld így is túl van népesedve, alig létezik már természetes szelekció. Valahogy kordában kell tartani a túlnépesedést.
2014. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem ők nem a túlnépesedést akarják ezzel kordában tartani, hanem inkább saját érdekeiket nézik(Vagyon, pénz, hatalom stb...)
2014. nov. 18. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy egy összeesküvéselmélet, de már én is sokszor elgondolkodtam rajta, hogy lehetséges.
2014. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból a "rák" nem egy betegséget jelöl. Minden egyes típusának mások az okai, más elváltozások talaján alakul ki. Nincs olyan szer, ami minden rosszindulatú daganatra jó. Ezért van az, hogy kemoterápia sem egyféle van...
2014. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!