Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Letrox 50mg gyógyszer szedése...

Valaki28 kérdése:

Letrox 50mg gyógyszer szedése mellett lehet alkoholt fogyasztani? Egy ismerősöm szedi élete végéig, alkalmankét összejöveteleken jól esne neki is szittyózni. Orvos pesze azt mondja szó se lehet róla. Van esetleg valaki aki szedi és ivott alkoholt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha orvos azt mondja, hogy szó sem lehet róla, akkor ne igyon szeszt, mert mellékhatások léphetnek fel, ne veszélyeztesse az egészségét.
2014. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húgom is a Letrox-ot szedi ( 23 éves ), pajzsmirigy alulműködése van és néha iszik a barátnőivel. Minden gyógyszerre rá van írva, hogy tilos mellette alkoholt fogyasztani. Én vesebeteg vagyok és 3 féle vérnyomáscsökkentőt szedek és néha én is megiszok egy-két sört.
2014. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Letrox mellett simán lehet alkoholt fogyasztani. Nem is értem, az orvos miért tiltotta meg.
2014. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Letroxot szinte minden második ember szedi már. Nem tilos mellette inni, pajzsmirigyhormont tartalmaz, ami normál esetben a szervezetben is megtalálható.
2014. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!