Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyhónapja tartó influenza?!...

Egyhónapja tartó influenza?! . Hogyléptek túl rajta?

Figyelt kérdés

A hétvégén lessz egy hete hogy 1 hónapja beteg vagyok lázam az első napon volt csak. és igazábol a torkom sem fájt csak fojtogatott de jóléreztem magam dolgozni is voltam stb. viszont csütörtök óta egy nátha is hózzátársult és fojtogató köhögés intenzivebb lett. Namármost kitudom kúrálni magam valahogy házilag? rengeteg mézes teát már megittam fokhagymás piritóst /lángost adagonként két teljes fokhagyma stb. De nemsok hatása van annak ellenére hogy szinte egész nap otthon vagyok. Orvos elhajt a francba ha ilyennel utána megyek vagy felir valami vény nélkül kapható Theraflu jellegü mérget amitöl anno apámnak halálközeli élményei voltak.

Akinek van valami bevált módszere légyszi irja le,a Net tele van alaptalan "tarápiákkal"



2014. nov. 27. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig a megelőzen van a hangsúly, de a te esetedben keres fel egy jó terapeutát.
2014. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mivaaaan?
2014. nov. 27. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!