Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha télen ki ülök a tárva...

Ha télen ki ülök a tárva nyitott ablakba akkor mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék minimum 3 napot hiányozni a suliból és szerintem a este 10 körül ki ülök az ablakba akkor megfázhatok akár lázam is lehet. 2 napja esténként kiülök 5 percre az ablakba de eddig még semmi nem történik. Miért?
2014. dec. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert így szép lassan megedzödsz!!! AMi kimondottan egészséges dolog, csak a célodat nem éred el vele.
2014. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg annyi bajod lehet, hogy kiesel az ablakon.

Ha jó az immunrendszered, akkor nem biztos, hogy lázas leszel a hidegtől, én amikor kertes házban laktam, a meleg szobából az udvarra ugyanúgy egyszál blúzban mentem ki, mint amiben bent voltam és soha nem volt semmi bajom, sőt télen mostam a kinti csapnál amíg nem volt bevezetve a víz.

Hamarosan jön a téli szünet, akkor hiányzol majd pár napot, de ha nagyon hiányzik egy betegség, akkor smacizz egy influenzással.

2014. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy erős az imun rendszerem mert már jó 2 éve csak az orrom folyik és ennyiből áll egy betegség. Pedig tegnap 2 percig még a póló sem volt rajtam és semmi így se :(. De 8. végén is volt már ilyenem hogy nem volt "erőm" suliba menni és egy napig azt szinleltem hogy hasmenésem van és az orvos azt mondta hogy ez valami influenza szerintetek beválhat megint? Mert nincs nagy kedvem az ablakba fagyoskodni :D
2014. dec. 2. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
De tudlak sajnálni.. Hogy lehet ennyi eszed? Értelmes vagy?
2014. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy nem egy ép elméjű dolog ez amit csináltam de most ez jutott eszembe
2014. dec. 2. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem kísérletezgetsz, mert ha mégis összejön egy tüdőgyulladás, azzal akár kórházba is kerülhetsz és nem hiszem, hogy ezt szeretnéd. Bírd ki már azt a pár hetet a szünetig és örülj, hogy egészséges vagy, sokan cserélnének veled nagybeteg gyermekek.
2014. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát jó kibírom azt a 2 hetet már köszi a válaszokat :) és előre is boldog karácsonyt mindenkinek:))
2014. dec. 2. 17:27
 8/8 anonim válasza:
Am simán beveszi az orvos megint! :D tapasztalat!
2015. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!