Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma nem akartam suliba menni ( valami unalmas eloada lett volna) ezert kitalaltam, hogy azt mondom anyumnak, hogy hasmenesen van es nem tudok suliba menni. es mikor reggel felkeltem... Tenyleg hasmenesem lett. Ez hogy?

2014. dec. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Első verzió: Egyszerű véletlen. van ilyen, sőt még ilyenebb is:)

Második verzió: Annyira beleélted magad, hogy valóban produkáltad a tüneteket. Ilyen is van.

2014. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy az elme hatalma.
2014. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukám mesélte, hogy egyszer nem akart suliba menni ezért otthon azt hazudta, hogy megfájdult a füle. Másnapra begyulladt és később felkellett szúrni neki. Szóval soha ne találj ki betegséget lógásra :)

Egyébként az is lehet, hogy kezdődő tüneteid alapján találtad ki a kifogást és később csak rosszabb lett.

2014. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!