Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájásra valaki mondana...

Torokfájásra valaki mondana gyorsan valamit?

Figyelt kérdés
Valamilyen vírusos fülgyulladásom van ami miatt a jobb fülemre 2 napig nagyot hallottam mert a dobhártya nem tudott rezegni és úgy éreztem mintha be lenne dugulva. Most rettenetesen fáj a torkom úgy érzem mintha be lenne dagadva iszonyatosan fáj kinyitni nem birom a szám és nem piros ránézésre semmi baja de viszont nagyon fáj 10/10 ha pontozni kellene. Mindjárt hányok is.

2014. dec. 8. 21:46
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
Gargalizálás sós vízzel. Meleg méz evés. Kakukkfű-tea. Sok folyadék. Ágynyugalom 3-4 napig.
2014. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj! Bár, ha hánynod is kell, lehet, hogy abban is segít. :/
2014. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meleg, sós vízzel lehet öblögetni, de ha ennyire fáj, lehet a dokihoz is le kéne menni antibiotikumos kezelés miatt.
2014. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ha ennyire fáj, akkor lehet arra már gyógyszer kell, addig is a sós víz szerintem is a leghatásosabb.
2014. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A torokfájásra a legjobb, ha DR. THEIS es svédkeserűvel gargalizálsz! De csak a Theises a jó. Ki van próbálva! 4 gargalizálás után enyhül a fájdalom. Majd teljesen elmúlik. Kipróbáltam már 3 fajta svédkeserűt, de csak ez volt jó! Már 4 éve nem volt torokfájásom. Ha csak elkezd kaparni azonnal gargalizálok. Még csírájában elfojtom. Így a nátha nálam 2-3 nap. Ha propolisszal kombinálod, akkor búcsút inthetsz a náthának. 10 csepp reggel 10 este. 3 hét után 1 hét kihagyás. A legjobb gyulladásgátló. De méhésztől vedd. Amit a patikában árulnak csak vicc! És még drága is.
2014. dec. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!