Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14/L ma közölte velem a...

14/L ma közölte velem a fogszabályzósom hogy az alsó fogsorommal most biztos nem tud mit kezdeni, későbbre (kb 1 év múlva) se ígéri hogy tud tenni valamit, hacsak. állcsont műtétet nem csináltatok, mert túl szűk az állkapcsom, szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
"annyira" nem vészes az alsó fogsorom, szóval nem állnak jobbra balra a fogaim, viszont nem férnek ki egy sorba, és pont az első 4 fogam középen, pont azok próbálják kiszorítani egymást, tudom, hogy kockázatos és apa nem engedi - anya azt mondta, ha tényleg kész vagyok, rá legyen - de mégsem maradhatok így, valami tanácsot! és a műtétről írnátok 1-2 szót

2014. dec. 11. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Műtét? Egészséges emberen? Szerintem nem egy orr vagy fül vagy mellplasztikáról van itt szó, mégiscsak hozzányúlnának az állkapocshoz ( a CSONTHOZ!), szerintem ez elég durván kockázatos...és ha csak kihúznának egyet, hogy legyen elég hely a többinek? talán az nem annyira durva beavatkozás, bár egészséges fogat kihúzni is hülyeség...Ja és még egy dolog: amikor az egyik fogorvos mondott nekem valamit, ami nem egy egyszerű dolog volt, én még elmentem másik kettőhöz és megkérdeztem az ő véleményüket is! A három véleményből leszűrtem, hogy nem kell semmit se csinálni! Ennyi, még jó, hogy nem hittem az elsőnek!
2014. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem is elvileg kicsi az alsó állkapcsom, de én nem engededtem megműteni.

óriási a kockázata, eleve fél évig enni sem tudsz, nagy a fájdalom, de ha nem sikerül jól a műtét, akkor eltorzul az arc.

inkább legyen a fog egyenetlen.

de egyébként nemrég találtam a neten egy dokit, aki ezzel foglalkozik, és műtét nélkül, keress rá a mybite -ra, nem tudom, működik-e, de a műtétnél sokkal emberbarátabb dolog.

2014. dec. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, véletlenül találtam ide, és érdekelne, hogy sikerült a műtét (ha volt-e egyáltalán)? Amúgy sokan bevállalják, nálam is lesz ilyen beavatkozás valószínűleg.
2016. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!