Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy TBC-m van? Kérlek,...

Lehet, hogy TBC-m van? Kérlek, hogy normális válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Hosszú ideje 3-4 hete vagyok megfázva, néha jobban vagyok néha rosszabban, most már 2 napja ébredek arra hajnalban, hogy szakad rólam a víz. Felálltam és elszédültem.. Egész nap levert vagyok, lázam nincs, csak az orrom folyik és fáradt vagyok.
2014. dec. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal az lázzal jár! Bocsi, de kielégítőbb választ nem tudok adni! Minden esetre jobbulást, gyúgyulj meg, feküdj magasan, nehogy tüdőgyusziba menjen át!
2014. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 amynopirimidin válasza:
A TBC felnőtt korban általában akkor szokott előfordulni ha valami miatt az immunrendszer gyengén működik vagy gyenge higiéniás körülmények között él. Egészséges immunrendszerű felnőtt emberekben ritkán szokott megbetegedést okozni. Ha mégis akkor inkább a tüdőt támadja (mellkasi fájdalom, erős köhögési rohamok). Összességében nem hiszem, hogy TBC-d lenne. Viszont ha 3-4 hete beteg vagy akkor mindenképpen azt tanácsolom hogy fordulj orvoshoz
2014. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most komolyan, lassan egy hónapja beteg vagy, egy normális megfázás elmúlik 1-2 hét alatt, te pedig még mindig itt szenvedsz és fertőzöl meg más embereket, ahelyett, hogy elmennél orvoshoz...

felelőtlen vagy

2014. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsónak üzenném, hogy jártam orvosnál 3 hete, aki c-vitamint és sok folyadékot tanácsolt. Ezen kívül nem tudok mást tenni. Mivel elhúzódik még nem tudom, hogy elmenjek-e újra!
2014. dec. 14. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hete voltál orvosnál, már másfél hét után vissza kellett volna menned...
2014. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete voltál orvosnál, és nem múlik a betegséged, akkor már éppen ideje lenne visszamenned, majd meghallgatja a tüdődet és ha úgy látja, akkor beutal tüdőröntgenre.
2014. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!