Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állitolag pajzsmirigy betegség...

Őkrős Beatrix kérdése:

Állitolag pajzsmirigy betegségem van jan 06. kaptam idöpontot az Endinkrinólogiára és parázok mert állitalag bazi nagy tüvel vesznek mintát és hát tülműködésem van akkor fogyni fogok? És mikor?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában autoimmun típusú betegség, ezért nem konvencionális módon, de kezelhető, gyógyítható.
2014. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tulmukodesem volt, 6x annyi hormont termeltem, mint kene. mar akkor le voltam fogyva, mikor orvoshoz kerultem, 49 kg voltam,170 cm, ment a hasam, le voltam gyengulve. Fel ev alatt rendbejottem, azota a hormonok rendben vannak, cask az antitestek szama let magas az utobbi evekben. Nem vettek nagy tuvel vert, csak szimpla tuvel, ne parazz.
2014. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vérvételhez nem kell nagy tű.


Pajzsmirigy biopsziához már nagyobb kellene.

2014. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell parázni, minden ilyen mintavétel orvos függő, hogy mennyire kellemetlen. Sok sikert a betegségeddel!
2015. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!