Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó vizelési inger miért...

Állandó vizelési inger miért nem múlik?

Figyelt kérdés

Felfáztam, az utóbbi hetekben sokat mászkáltam vékony harisnya+szoknyában+kiscipellő sajnos....szóval először gyógynövényekkel kúráltam magam, Urogin tinktúra egy üveggel, plusz csalán, zsúrló tea napi több liter, nem múlt el, az állandó vizelési inger maradt, gondolom enyhén még gyulladt lehet a hugycső és/vagy hólyag.

Ezután elfogyasztottam egy adag Monural granulátumot, gondoltam így már tuti lesz. Két napig jó volt, most megint érzem a vizelési ingert, valami nem ok még mindig. Természetesen ha nem múlik irány az urológus, tenyésztés stb., csak sajna már ünnepek utánra kaptam időpontot.

Érdemes még egy adag Monuralt elhasználni, van akinek a két adag segített??? Ez a vizelési inger már idegileg is nagyon kimerítő...más tünet amúgy nincs de ha ez van nyilván még gyulladás lehet gondolom.



2014. dec. 20. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A bőséges folyadék fogyasztás (elsősorban víz) az nagyon jó. Ezen kívül én egy Rowatinex nevű gyógyszert ajánlanék, nekem legalábbis ezt írták fel és be is vált, be kellett szedni a bogyókat amíg az összes el nem fogyott (10 nap). Lehet, hogy az előző kúrákat túl hamar abbahagytad.

Ja és persze öltözz fel rendesen! Ha pőrén öltözködsz, ne csodálkozz, hogy állandóan visszaesel!

2014. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!