Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vörösbortól vagy a hasamra...

A vörösbortól vagy a hasamra ejtett súlytól fekete a székletem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kissé felöntöttünk a garatra egy házibuliban, és hülyéskedésből mellből(fekve) ki akartam nyomni 26 kilót. Hát nem sikerült, és a hasamra(gyomromra) esett. Nem fáj és nem puffadt, csak ha megnyomkodom ,akkor érzem, hogy ott ütöttem meg. Most viszont voltam wc-n és láttam, hogy fekete a székletem, amit egészségügyi tanulmányaim alatt megtanultam és kicsit be vagyok parázva, talán ha nem tudnám, akkor nem is figyelnék fel rá, mellesleg megittam kb 1liter vörösbort és olvastam, hogy attól is lehet.Segítsetek légyszi.
2014. dec. 21. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre innen nehéz lenne válaszolni :-\ nekem vörösbortól sose volt fekete a székletem, ennyit tudok.
2014. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszont MINDIG fekete a székletem vörösbor után. De csak ha sokat iszok belőle,az 1 liter annak számít. Belső vérzésnek lenne más jele. Holnapra elmúlik.
2014. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En se tapasztaltam bortol fekete szekletet de holnap meglatod attol volt e.
2014. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!