Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS mit tegyek? :' (

SOS mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
Ha savasat eszek,iszok savtultengèsem lesz ès èg a gyomorszàjam,erős hányingerem lesz. Vettem be renniet nem hat.Szodabikarbonat nem birom meginni. Hogy hánytassam meg magam,hogy megkönnyebűljek? Ujjledugos nem megy.

2014. dec. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hánytasd meg magad azt nem tudom, esetleg ha van otthon bázikus porod az is lúgosít, azt is inni kell, mint a szódabikarbonát, hasonlít is rá. Egyébként meg nem értelek, ha hányni akarsz, akkor egyszerűen idd meg azt, ha bírod, ha nem. Jobb, mintha egyéb módszerrel próbálkoznál. Húzd le, és ne törődj azzal, h milyen szar, csak arra gondolj, h utána jobb lesz.
2014. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Rennie semmire nem jó, maximum a gyárnak bevétel.
2014. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima vizet igyál.
2014. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyers sárgarépát szoktam elrágni ilyen esetben, és nem keveset. A répán kívül igyekszem minél több nyers zöldségfélét enni. Nekem eddig bevált...
2014. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hánytasd magad ha sok a savad, menj el majd a háziorvoshoz, kapsz savtúltengésre gyógyszert és elküld kivizsgálásra, hogy mi okozza.

Natur kekszet egyél ha nagyon ég a gyomrod, és kerüld a savas dolgokat, édességet, cigit, kávét, fűszeres és zsíros ételeket.

2014. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!