Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Reiner Eniko Emese kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Egész nap hányingerem van fáj a fejem émelyeg a gyomrom enni nemtudok még az innivaló se nagyon megy a hátam is fáj. egész nap csak fekszek. nagyon gyengének érzem magam. valakinek valami tapasztalata??

2014. dec. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen vitaminhiányod van, pl magnézium? Étrended milyen? Van lázad? Elkaphattál valakitől valamit? Ez nagyon kevés infó így.
2014. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vitaminhiányrol nem tudok. az étrendemmel semmi baj. tegnap kezdődött ez az egész. azóta nem is eszek. éjszaka se tudok aludni egész nap csak fekszek. nem kaphattam el senkitől
2014. dec. 26. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat ettél és jön a hidegfront.
2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vírus, gyomorrontás, epe... bármi.
2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vízbeviteled? Mennyit iszol? Fontos lenne vizet inni, esetleg teát (cukor nélkül, ha lehet).
2014. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
probálkozok az ivászattal, de nem igazán csúszik az sem. most megettem egy fél tábla csokit. a hányinger megmaradt
2014. dec. 26. 18:32
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap este bementem az ügyeletre és azt mondta a doki, hogy szalmonella. adott egy innyekciót az oldalamba meg felírt gyógyszereket. tegnap estére már meg is jött a kedvem de reggelre meginnt K.O.n voltam. Ment a hasam nem is kicsit a hasam még mindig görcsöl, de már ettem ma 2 tányér salátát. holnap megyek háziorvosomhoz mert benne jobban megbízok mint abba aki volt az ügyeleten. ugyanis az innyekció után elégge fáj az oldalam.
2014. dec. 28. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Vírusos gyomorrontásnak tűnik. Nem szabad ilyenkor csokoládét és salátát enni. Diétát kell tartani, mert lassú lesz a gyógyulás.
2014. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!