Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vannak ezek a tünetek?

Dudumaci kérdése:

Mitől vannak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán előjön, hogy hirtelen elkap a szédülés, hányinger és úgy érzem mintha össze akarnák esni. Mikor lefekszem teljesen vízszintesbe, akkor pedig elmúlik, mintha nem is lenne. Pihentem fél-1 órát. Fel próbáltam kelni, de újra azonnal elkezdtem szédülni és mintha el akarnàm veszteni az eszméletem. Mértem cukrot, vérnyomást. Normalis volt mindegyik. Valaki valami ötlet?

2014. dec. 27. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, ki kell vizsgáltatni, menj el majd a háziorvoshoz, főleg ha gyakran előfordul, vagy sokáig tart.

Itt olvashatsz az okokról:

[link]

2014. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen régebben, hogy pl feküdtem s miután felkeltem, elkapott egyből a szédülés és pár másodpercre minden elfeketedett, aztán utána ok volt. Anyukám mindig azt mondta hogy azért van mert nem eszek normálisan, meg asszem vérszegény vagyok és azért is talán.
2014. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ha felkelek nem múlik el. Csak ha lehajtom a fejem es lefelé nézek. Ma ettem 2 mandarint egy almàt egy banánt, par szem szaloncukrot, es kolbászos kenyeret. Ezután lettem rosszul. Hánytam fel epét.
2014. dec. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!