Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyümölcsöt fogyasszak...

Milyen gyümölcsöt fogyasszak és milyen időközönként valamint mennyit, ha azt szeretném hogy gyümölcsök fogyasztása erősítse fel az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy ha hideg van ne érjen utól a megfázás, ha beteg emberrel vagyok egy társaságban, ne ragadjon rám semmi.

2014. dec. 29. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez igazából alkat kérdése is szerintem. Én pl szerencsére sohasem vagyok beteg, nem kapom el a náthát akkor sem, ha a párom már napok óta küzd vele,vagy akkor sem ha az egész család beteg itthon. Hála Istennek mindig megúszom ezeket a vírusos betegségeket. Ezt annak tudom be, hogy elég sok gyümölcsöt eszem és vitamint is viszek be még pluszba. A napi egy banán, alma alapevető télen. Én szedek pluszba még C vitamint, hetente minimum 1x magnézium pezsgőtabletátt és kalciumot. Zöldségekből a brokkolit szoktam és a paradicsomot.. De ami szintén nagyon fontos az a testmozgás és a sok folyadékbevitel. Tudom, hogy ezek általános dolgok de valóban hatékonyak. Antibiotikumot pedig évek óta nem szedtem be.. Ezt azért írom le, mert az erősen gyengítheti az immurendszer ellenállóképességét.
2014. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alma, banán, narancs, mandarin, kivi, most ezek vannak. Egyél tízóraira és uzsonnára is gyümölcsöt, valamint napi 1 kanál méhpempőt, nagyon jó immunerősítő.
2014. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gránátalma,nagyon jó,illetve csinálj turmixokat,tegyél bele kis darab céklát mindennap.
2014. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!