Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet? Vesemede...

Szerintetek mi lehet? Vesemedencegyulladas vagy veseko?

Figyelt kérdés

Mar ket napja szur a derekamba es a gerincembe majd atsugarzik a hasamba is.

A hideg is raz es eleg sokat hanyok. Hanyas utan az arcomon piros veralafutasok jottek ki. Olyanok mintha kiutesek lennenek. Szerintetek mi lehet ez? Mit tegyek 2 napja fajdalomcsillapiton elek. Orvoshoz a holnapi nap szeretnek elmenni. Estleg valami gyogymodot vagy akarmit tudtok ajanlani vagy tipp h mi lehet ez?



#vesekő #Vese edencegyulladas
2015. jan. 3. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, ha valakivel ez történik, miért nem megy ügyeletre, sürgősségire. Mindenki itt kérdezget, miközben a teste rémes jeleket küld, hogy valami nagyon nem oké. Beteg vagy, ember, menj dokihoz MOST!
2015. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet epe, vakbél, egyéb bélbetegség is, nem csak vese. Orvos sürgősen!!!
2015. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen orvos. Azt viszont tudni kell a tortenetembe h ezelott masfel honapja rettentoen fajt a hasam eloszor az egesz hasam majd egy kis ido mulva mar csak jobb oldalt na ezutan mentem a dokihoz o beutalt az sztkba ahol semmkt nem csinaltak majd onnan a b-a-z megyei korhazba. Ott is eltartott egy jo nappt a vizsgalat mire koderult vagbelgyulladas. Benntartottal estere majd masnap ujjabb vizsgalat a hejzet rosszabodott nott a gyulladas de viszont a fajdalom csokkent. Estere kiderult az is h az orvosok se tudjak mi az es johetek haza. Szoval ket nap elment a semmire es a korhazba meg jobban megfaztam mert egy potszobaba voltam ahol nem a legmelegebb volt. Ja es azt elfelejtettem irni h megvoltam fazva elotte es ha nem vagyok megfazva akkor megmutenek a vagbelre ami nem volt.
2015. jan. 4. 01:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszoval nem nagyon bizok az orvosokba es hat a noverekse valami nagy szakkepzettseggel rendelkeznek. A vizeletmintat 2szer egymas utan kiboritották mire kiertem a korhazbol minimum vagy 6 7 tuszuras vervetel nyom volt rajtam plusz meg a infuzio csapjat se tudtak nagyon belemtenni. Szovel ennyit ernek a magyar egeszseggondozok de persze penzert cserebe meg a se.gedet is kitorlik.

Akkor egyszoval ez lehet megint ilyen belgyulladasos virus?

Orulnek ha nem kellene orvoshoz menni de mar holnap muszaly vagyok elmenni mert ezt nehezen birom h aludni se tudok a fajdalomtol.

2015. jan. 4. 02:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, bélgyulladás is lehet. Muszáj elmenned valahová, ha a TB alapú ellátásban nem bízol, akkor magánrendelésre, belgyógyászhoz. Valakinek mindenképp mutasd meg magad, mert ami zajlik veled, az nem normális, és nem jó jel.
2015. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam orvosnal. Hat nem csalidtam a borsodi orvosokba. A hanyasra azt mondta h nem csida h ujev utan hanyok mikor nem is ittam ujevkor. Az arcomon levo foltokra azt mondta h lehanytam az arcom es nem mostam meg. A vesemnel meg megnyomkodta megutogette es mondta h biztos az izom faj meg felfektetett egy asztalra nyomkodta a hasam meg a labamat nyujtogatta, mondtam neki h most ugyse lesz olyan intenziv a fajdalom mert nemreg vettem be gy fajdalomcsillapitot es erre o hat azert irok fel most en is h ne fajjon. Hat mondom koszonom akkor ezek szerint meg is halhatnek csak ne erezzen. Ja igen es ez nem is szakrendeles volt. Ez mar ugyeleti orvos volt mivrl vasarnap tortent ez.
2015. jan. 6. 00:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja es erre az egesz betegsemere veleirt fajdalomcsillapitot meg izomlazitot. Mondtam is neki h csak erzem ha az izom faj vagy pedig odabent nincs rendbe valami. A fajdalomcsillapitot kivalfottam azon kivul sokat aztatom magam forrovizbe derekmelegitot hordok sok teat es vizet iszok. Javulgat az allapotom de a hanyinger az jelen van mindig es ma is hanytam de csal epet mert etvagyam az nem nagyon van.
2015. jan. 6. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!