Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy vakbelgyulladason van?

Cseszty01 kérdése:

Lehet hogy vakbelgyulladason van?

Figyelt kérdés
Felvagyok fujodva . Tegnap delutan elkezdett fajni a hasam a gyomornal koldoknel . Keso estere mar a jobb alhasamnal nagyon eros gorcsok szuras. Nem akartam bevenni gyogyszert ezert van elektromos hasmelegitom azt tettem a hasamra. Ma reggwl hanyingerem volt/van meg mindig fel vagyok puffadva , rossz a kozerzetem , lazas nem vagyok de raz a hideg. Mit csinaljak ?

2015. jan. 4. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék ezzel! Orvoshoz fordulnék, ha a mentőket felhivod, adnak tanácsot és ha úgy itélik meg, beavatkozásra van szükséged, akkor érted mennek. Ne halogasd!
2015. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkaptál egy feltehetően vírusos fertőzést, ami akut gyomor-bél hurutot okoz. Széntabletta, bolus adstringens, diéta, fekete tea cukor nélkül, kicsit sózva. Szükség esetén lázcsillapító.
2015. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem vakbelgyulladas?
2015. jan. 4. 10:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Hányás nem volt.

Ez egy felfúvódásnak néz ki.

Csinálj egy kömény levest. És (elfogyasztása után) sétálj egy negyed órát. Lazább nadrágot vegyél fel. És ha jön sok bélgáz, akkor nincs komoly bajod.

2015. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De ha hányás is volt, akkor gyanús.
2015. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz! Szerintem vakbélgyulladás. A hasmelegítés meg árthatott is. Valaki szagolja meg a leheleted. Ha kellemetlen szagú egyértelmű a vakbélgyulladás. Mindenképp sürgősen menj orvoshoz!
2015. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én mennék az orvoshoz, minek halogatni?
2015. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Anyukam azt mondta h fekudjek le
2015. jan. 4. 11:44
 9/14 szamo77db ***** válasza:
100%
Hívjátok le az ügyeletet és orvos döntsön a továbbiakról.
2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Korhazban vagyok mar a sokadik infuzioval nyomnak ma kiderul h mutenek e vagy nem
2015. jan. 5. 08:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!