Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus mandulagyulladásra...

Mano.o kérdése:

Krónikus mandulagyulladásra valaki valami segítséget?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. alapvetően nagyok a manduláim tavaly keveset voltam vele beteg..november közepén bementem orvoshoz, hogy duzzadtabbnak érzem írt fertőtlenítőt, nem lett jobb visszamentem írt antibiotikumot nem annyira fájt de változatlan, meg is ijedtem, utána kínlódtam mert fájdogált tantum verdét használtam aztán 1 hétig a köhögés erőltetett úgy kapart utána újra fájt vissza mentem azt mondta szerinte csúnya krónikus gyulladás ünnepekbe jobban voltam megnyugodtam megint fáj utána néztem neten beijedtem h csúnya szövődménye lesz úgy érzem bele halok konkrétan, vagy csak nagyon beijedtem és azér fáj.tud valaki valamit ami segítene?

2015. jan. 5. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig is, míg utána jársz (Bp-en nagyon jó fül-orr-gégész: dr. Muraközi Gyöngyi, ha esetleg nincs jó dokid), kezdj el ezüst kolloidot inni:

[link]

2015. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de messze lakok sajnos Pesttől.
2015. jan. 5. 18:46
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Egy komoly, nagy tudású orvoshoz kellene elmenni. Köhögés ellen ajánlok valamit, én is gyakran használom, ha szükséges. Tehát az a neve, hogy "Suspensio terpini". Recept nélkül is kapható, 3x1 evőkanállal kell bevenni belőle, jó alapos felrázás után.
2015. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!