Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha beveszek egy...

Mi történik ha beveszek egy szem mydetont?

Figyelt kérdés
Fájt a hátam és azt tanácsolta az egyik ismerősöm, hogy vegyek be egy szemmel. Lehet tőle valami bajom? Már bevettem. 17/L

2015. jan. 9. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem hiszen,de nem vagyok biztos benne,hogy egy sztrók utáni felnőtt gyógyszer javítaná meg egy tini hátfájását:/

ráadásul

"A tolperizon biztonságosságát és hatásosságát gyermekek esetében nem igazolták."

De ne ijedj meg,egy darabtól nem hinném,hogy bármi bajod lesz:)

2015. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves nem gyerek. És nemcsak stroke-os betegek szedhetik, ez egy izomlazító.
2015. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, nem érzem hogy valami bajom lenne :)
2015. jan. 10. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet bajod tőle, legfeljebb elmúlik a hátfájásod. Ez nem valami stroke utána gyógyszer, hanem közönséges izomlazító, és ha alkalmilag szedsz pár szemet, az nem okozhat gondot. 17 évesen orvosi értelemben nem vagy gyerek.

Ha továbbra is fáj, akkor szóljál nekem, és megnézzük, hogy mi okozhatta, valószínűleg meg tudom javítani, mert gyógymasszőr vagyok, és a fájós hátak javítása a fő képességem. :-)

2015. jan. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!