Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek tapasztalata...

Volt valakinek tapasztalata cisztás fibrózis nevü betegséggel?

Figyelt kérdés
ugy olvastam halálos, de a tapasztalatokra vagyok kivancsi

#fibrozis
2015. jan. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség hogy halálos.. az élet is halálos.. Nem halálos, csak nem tünetmentesíthető. Még. De kintudja.. lehet pár évtized múlva már erre is képes lesz az orvostudomány. Én is ezzel az állapottal élek egyébként. Egy nagy gyenge mutációm van, ami annyit jelent, hogy a mindennapos kezeléseken kívül semmit nem nehezíti a napjaim. Ám van hogy súlyosabb is az eset. Transzplantációk, meg egyebek..a tapasztalatom meg az, hogy még élek. És tervezem egy darabig :)
2016. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2.es, mi a helyzet? Hogy vagy?
2022. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy, hogy kérdezed, jó sok év telt el azóta! Az állapotom romlott, azóta sokszor voltam kórházban, köztük coviddal is, de még így is jónak mondható a tüdőm és egyéb szerveim kapacitása, nem befolyásolja a teljes életvitelt, a covid viszont most rendesen megrázott, nem két hónap a felépülés...
2022. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na ennek örülök! :)) minden jót kívánok! :))
2022. máj. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!