Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek orvoshoz?

Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy hete fájt a torkom, úgy, hogy enni is alig bírtam. A hétvégére ez elmúlt, viszont felváltotta a köhögés, sárga köpettel. Alig van reggel hangom, viszont délutánra már egész tűrhetően vagyok,szinte mintha nem is lennék beteg, este ugyan olyan rossz, mint reggel. Ma már nem voltam iskolában, viszont orvoshoz se mentem, mert nem szeretnék lógósnak tűnni. Szerintetek orvoshoz, vagy iskolába menjek holnap? Lázam nem volt.

2015. jan. 13. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz.
2015. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz maradj még otthon egy-két napot és kúráld magad, pihenj. Utána meg ha jobban vagy, akkor mehetsz suliba.
2015. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és beszéld meg vele ezt az egészet. Biztosan segíteni fog.
2015. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!