Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet, hogy estere...

Mitol lehet, hogy estere mindig azt erzem nagyon kell pisilnem? Elmegyek es utana ismet azt erzem kell, de aztan csak par csepp jo. Es vizeles utan faj.

Figyelt kérdés
Lehet ez felfazas?
2015. jan. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt. Valamilyen húgyúti probléma. Üdv a klubban.
2015. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel kezeljem? De csak este jelennek meg ezek a problemak :(
2015. jan. 13. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Te semmivel ne kezeld, max tőzegáfonyával és hasonlókkal tudod támogatni a szervezeted. Nem függ össze valamivel, amit fogyasztasz? Ez az esti időpont érdekes, de azt javaslom, ne halogasd a kivizsgálást, ha nem javul pl jövő hétre. Én elkövettem azt a hibát, hogy halogattam, ne tudd meg, min mentem keresztül, mire helyretették (illetve remélem, helyretették, még csak most folyik a kezelés).
2015. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszhoz kell mennem ?
2015. jan. 13. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem rá tartozik. Első körben házidoki is ír rá dolgokat, és nem vizsgálja meg :)

Ha esetleg nem múlik gyógyszer után se, akkor urológia, de attól se félj, ott is legvégső esetben kell ledobnod a bugyit: ott vizeletből állapítanak meg dolgokat.

2015. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pihenéstől jobban tudja a vizet hajtani a szív. A háziorvosodhoz menj el és kérj beutalót kardiológiára. Nekem is ugyanez volt és jelenleg is van. Szív ultrahang vizsgálatot kellene csináltatnod, ha a felfázás kizárható. Szerintem ha csak este nyugalomban érzed és nem csíp a vizeleted, valamint nem fájdalmas a vizelés, akkor nem felfázás.
2015. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aggodom, hogy mi lehet :(
2015. jan. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!